Airfel İstanbul Teknik Servisi

Airfel İstanbul Teknik Servisi

Soğutma ve ısıtma sistemleri ile ön plana çıkan Airfel, Türkiye’de uzun yıllardır yaygın olarak tercih edilen bir marka olarak birçok evde ve iş yerinde kendine yer edinmeyi başarabilmiştir. Aynı zamanda dünya çapında satış gerçekleştiren bir markadır. Son derece dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler üreten bir markadır ve çoğu ürününe 5 yıla kadar garanti vermektedir. Bu nedenle tercih edilme oranı da giderek artmıştır. Bununla birlikte ortaya çıkan bir teknik servis talebi bulunmaktadır. Bu talebi mümkün olduğunca karşılayabilmek adına firmamız, Airfel arızaları alanında uzmanlaşmış ekibi ile her zaman hizmete hazırdır. Elektrikli ev eşyalarında yaşanan sorunların etkili bir şekilde çözülmesi ve tekrarlanmaması üzerine ustalıkla çalışan teknik servis ekibimiz ile birçok noktada aktif çalışma sürdürmekteyiz.

Beyaz eşyalar başta olmak üzere elektrikli ev eşyalarında zaman içerisinde birtakım aksaklıklar ve arızalanmalar meydana gelebilir. Satın aldığınız ürünün kalitesi yüksek olsa bile kullanıma da bağlı olarak ortaya çıkan arızanın tipi değişebilir. Müşteri memnuiyeti odaklı çalışan takım arkadaşlarımız, sizinle önce sözlü, daha sonrasında yüz yüze sağlıklı iletişim kurarak problemin nereden kaynaklanabileceğine dair sizi bilgilendirirler. Ödeme kolaylığı ve ön bilgilendirme sayesinde etkili bir süreç sürdürülür. Anında problem tespiti sağlanarak, profesyonel ekiplerimizce Airfel tamiri gerçekleştirilir. Verimli bir çalışma ile yalnızca problemin çözülmesi değil, uzun bir süre tekrarlanmaması da hedeflenmektedir. Bu doğrultuda emek harcayan ekip arkadaşlarımız, en ideal şekilde Airfel tamiri için gerekeni yaparak, pratik bir şekilde Airfel elektrikli ev eşyanızı size teslim eder.

Elektrikli ev eşyalarında yaşanan problemler, gündelik hayattaki işlerinizi aksatacağından, bu problemlerin hızlı bir şekilde çözülmesi gerekmektedir. Bunun bilincinde olan firmamız, her zaman için en güvenli ve en hızlı şekilde sizler için yardıma hazırdır. Ücret bilgisi, lokasyon, tamir teknikleri gibi aklınıza gelebilecek her türlü soru veya sorun için bizlere dilediğiniz zaman, telefon numaralarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Her türlü Airfel arızaları için anında profesyonel destek için bizimle irtibat kurmanız yeterlidir. Bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak ulaşım ve tamir süreleri hakkında detaylı bilgiyi yetkili personelimiz tarafından edinebilirsiniz. 444 2 321 numaralı müşteri çağrı merkezimizden gün içinde bize ulaşabilir, (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan 7/24 teknik destek ve servis talep edebilirsiniz.