Amana İstanbul Teknik Servisi

Amana İstanbul Teknik Servisi

Elektrikli ev eşyaları üretimi gerçekleştiren Amana, yıllar içerisinde birçok ilke imza atmış, son derece kaliteli bir markadır. Günümüzde, ürettiği beyaz eşyalarla ön plana çıkmaktadır. Tüm dünya genelinde ve Türkiye’de yaygın olarak tercih edilmektedir. Evinizde veya iş yerinizde kullandığınız Amana arızaları için, dilediğiniz her zaman firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz. Zaman içerisinde elektrikli ev eşyalarında çeşitli arızalar görülmesi son derece doğaldır. Bu arızalar elektronik veya mekanik sebeplerden dolayı ortaya çıkmış olabilir. Her türlü problemde Amana tamiri için firmamızla görüşme sağlayabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz ile dilediğiniz her zaman sizler için hazır durumdayız. 444 2 321 numaralı müşteri çağrı merkezimizden gün içinde bize ulaşabilir, (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan 7/24 teknik destek ve servis talep edebilirsiniz.

İstanbul içerisinde yaşanan yoğun nüfus yoğunluğu nedeniyle, elektrik altyapısı başta olmak üzere birçok problemle karşılaşılabilmektedir. Elektrik altyapısı ile ilgili problemler, elektrikli ev eşyalarının arızalanmalarına sebep olmaktadır. Genellikle eşyaların kendi içerisinde bir güvenlik sigortası olduğundan, yangın gibi olumsuz sonuçlar ortaya çıkmadan evvel elektrikli ev eşyaları kendi devrelerinden feragat ederek elektrik akımını durdururlar. Fakat bu durum, eşyanın bozulmasına sebebiyet verir. Bunun haricinde, taşıma esnasında gerçekleşen fiziksel hasarlar da elektrikli ev eşyalarının arızalanmalarına veya sorunlu çalışmalarına sebep olabilir. Problemin kaynağı ne olursa olsun her zaman için bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Yetkili teknik servis kadromuz, problemin kaynağını hızlı bir şekilde tespit eder ve sorunun çözülmesi için gerekeni en güvenli şekilde ortaya koyar. Hızlı, kalıcı ve profesyonel bir şekilde Amana tamiri için gerekli donanıma sahip bir firma olarak İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Bu nedenle hangi ilçede ikamet ederseniz edin, bize her zaman ulaşabilir ve problemin çözümü için yardım alabilirsiniz.

Tüm İstanbul’u kapsayan hizmet ağımız sayesinde Amana arızaları için güvenebileceğiniz bir firma olarak, müşteri memnuniyetini her zaman için birinci planda tutmaktayız. Benzer şekilde, tarafımıza emanet ettiğiniz elektrikli ev eşyanızın üretim yılı ne olursa olsun, ilgilendiğimiz tüm elektrikli ev eşyalarına aynı hassasiyet ve özenle yaklaşmaktayız. Herhangi bir aksaklık olmaması için son derece özenli çalışma gerçekleştirmekteyiz. Ücret bilgisi, erişim, ulaşım, tamir teknikleri gibi aklınıza takılan her türlü soru veya sorun için bizi arayabilirsiniz.