Amcor İstanbul Teknik Servisi

Amcor İstanbul Teknik Servisi

Uzun yıllardır tüm dünya genelinde faaliyet gösteren Amcor, Türkiye’de de tercih edilen bir markadır. Elektrikli ev eşyaları alanında son derece başarılı bir firma olarak ülkemizde birçok kullanıcıya sahip olan Amcor, uzun ömürlü eşyalar üretmesi ile bilinmektedir. Evde bulunan elektrikli ev eşyaları, zaman içerisinde arızalanabilir ve bu son derece doğaldır. Evinizde veya iş yerinizde bulunan Amcor elektrikli ev eşyalarınız için yaşayacağınız bütün problemlerde, firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Amcor tamiri alanında kalifiye teknik eleman kadromuz ile her zaman için hizmet vermekteyiz. Hizmet alanımız, her türden Amcor arızaları için geçerlidir. Elektronik veya mekanik sebeplerden ortaya çıkan bütün cihaz problemlerinde profesyonel bir şekilde çözüm üretmekteyiz.

Yerinde hizmet prensibi ile hareket eden takım arkadaşlarımız, güler yüzlü ve anlaşılır bir dil ile problemin kaynağı hakkında sizinle etkili iletişim kurmaktadır. Sürekli değişen ve artış gösteren kalite anlayışımız sayesinde hizmetlerimizden memnun kalacağınızdan eminiz. Arızanın ortadan kaldırılması esnasında teknik ekibimiz, son derece titiz çalışmaktadır. Bu sayede etrafı kirletmeden bakım, onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Problemin kaynağı ne olursa olsun, hızlı bir şekilde problem tespiti ve güvenli bir şekilde problemin çözülmesi için yetiştirilmiş uzman kadromuz sayesinde, cihaz problemlerinizden hızlı ve güvenli bir şekilde kurtulabilir, mümkün olan en hızlı şekliyle cihazınıza tekrardan kavuşabilirsiniz. Deneyimli ve çalışkan teknik bakım ekibimiz ile her zaman Amcor tamiri için hizmetinizdeyiz. 444 2 321 numaralı müşteri çağrı merkezimizden gün içinde bize ulaşabilir, (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan 7/24 teknik destek ve servis talep edebilirsiniz.

İstanbul içerisinde hangi ilçede olursanız olun, bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Telefon numaralarımız aracılığıyla görüşme sağlayarak aklınıza takılan ücret bilgisi, ulaşım yöntemleri ve teknik bilgilendirme gibi herhangi bir konuda bilgi isteyebilir ve detaylı bir görüşme sağlayabilirsiniz. Problemin tespiti ve çözümü ile ilgili, teknik servis ekibimiz maksimum performans ve maksimum verimlilik ile çalışmaya özen göstermektedir. Hangi yılda üretilmiş olursa olsun, elektrikli ev eşyanızı özenli ve titiz bir bakım, onarım sürecinden geçirmekteyiz. Elektrikli ev eşyalarının verimli kullanılmasında en etkili faktörlerden birisi uygun, doğru koşullarda kullanım iken bir diğeri ise, Amcor arızaları ortaya çıktığında hızlı ve güvenli bir şekilde bakım, tamir işlemlerinden geçirilmesi şeklindedir.