Bir teknik servis nasıl olmalı?

Bir ürünün kalitesi kadar, satın alma sonrası hizmet de tüketiciler için çok önemli. Tabii ki satış sonrası hizmet deyince ilk akla teknik servis kalitesi geliyor. Biz de, bir takipçimizle birlikte ülkemizin önemli teknoloji markalarından biri olan Casper‘ın teknik servisini ziyaret edeceğiz ve orada bir vLog çekeceğiz. Ayrıca takipçimize Casper tarafından bir de tablet hediyesi olacak.

1 gün içinde tamir mümkün mü?

Son yıllarda teknik servislerine büyük yatırımlar yapan ve operasyonlarını yenileyen Casper, şu anda büyük oranda teknik servise gelen cihazların onarımını büyük oranda 1 gün içerisinde tamamlıyor.

Ümraniye Merkez Servisi ve 7 Bölge Servisinde 1 Gün / 1 saat hedefiyle çalışıyorlar. Kargoyla gelen cihazlar 1 gün, müşterinin elden getirdiği cihazlar ise 1 saat içinde onarılıyor.

Biz de çekeceğimiz vLog ile birlikte, Casper’ın teknik servisini ve işleyişin nasıl ilerlediğini deneyimleyeceğiz. Eğer vLog’umuzda olmak ve Casper’dan hediye kazanmak istiyorsanız, aşağıdaki Facebook gönderisine yorum yaparak “Bir teknik servis nasıl olmalı?” sorusunu cevaplandırabilirsiniz. Tabii ki vLog için gelecek kişinin İstanbul’da ikamet etmesi gerekiyor.