Bosch İstanbul Teknik Servisi

Bosch İstanbul Teknik Servisi

Bilindiği üzere Bosch markası oldukça köklü ve kaliteli bir markadır. 1910 yılında kurulan bu lider marka, o günden bu yana sayısız insana hizmet sunmuştur. Türkiye’de hizmetlerini başlangıç olarak Bursa ilinde vermeye başlamıştır. Alanında lider bu marka 1972 yılından beri ülkemizde hizmet vermektedir. Bursa ilinde yer alan fabrikasından yılda binlerce insana ulaşmaktadır. Bosch grubunun kendi adına 5 farklı ürün skalası bulunmaktadır ve yenilikçi ürünleri ile sizlere hizmet vermektedir. Şirket oldukça kaliteli ürünler üretmekle beraber garanti kapsamında birçok arızayı tamir etmekte ve gerekirse ürünlerinizi yenilemektedir.

Sizlere sunduğumuz hizmet, garanti kapsamına girmeyen ürünlerde ve kullanıcı hatası nedeniyle kaynaklanan Bosch arızaları durumlarında ortaya çıkmaktadır. Kullanıcı hataları ülkemizde sık sık görülmektedir. Bunların en büyük sebebi akım bozukluğu nedeniyle olmaktadır. Belli bölgelerde, özellikle yeni yapılaşmanın başladığı apartmanlarda, voltaj düzensizliği sıklıkla görülmektedir. Kullandığınız cihazın kılavuzunda gelen elektrik akımının ne kadar olması gerektiği yazmaktadır. Evinize gelen akımın derecesi kolayca ölçülebilmektedir. Bu tarz kullanıcı hatalarından dolayı cihazınızda bir arıza meydana gelmesin istiyorsanız voltaj düzenleyici kullanabilirsiniz. Voltaj düzenleyici aletler tarafımızca sizlere sunulmaktadır. Kullanımı kolay ve küçük bu alet yıl içerisinde kullanıcı hatası nedeniyle yaşanan bozuklukları %30 oranında azaltmaktadır. Bir diğer kullanıcı hatası konusu ise fazla enerji harcayan aletlerin gereğinden fazla çalıştırılmasıdır. Bu durumda özellikle küçük mutfak aletlerini dinlendirerek çalıştırmanız önerilmektedir. Aksi takdirde Bosch tamiri konusunda yardıma ihtiyaç duyacaksınız.

Geri kalan tüm problemleriniz için ise haftanın her günü ve her saati Bosch arızaları konusunda bizlere 444 2 321 numaralı müşteri çağrı merkezimizden gün içinde bize ulaşabilir, (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan 7/24 teknik destek ve servis talep edebilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz Bosch tamiri konusunda oldukça bilgili ve deneyimlidir. Kibar bir şekilde iletişim kurmak önceliklerimiz arasındadır. Son derece deneyimli ve eğitimli bir personel kadrosuna sahibiz. İstanbul’un her yerine servis sağlamaktayız. Aynı zamanda dilerseniz bizleri arayarak merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Bosch markasına ait ürünlerin yedek parçaları ve muadilleri tarafımızca kolayca sağlanmakta ve işlemleriniz en kısa sürede sorunsuz şekilde çözülmektedir. Sayıca fazla olan ekibimiz işlemlerinizi vakit kaybetmeden halleder ve sizlere en iyi hizmeti sunar.