Brema İstanbul Teknik Servisi

Brema İstanbul Teknik Servisi

Brema markasına ait buz makineleri ülkemizde de uzun yıllardır kullanılmaktadır. 1985 yılında kurulan bu firma kapsamlı ve her işe uygun buz makineleri üretmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı bu firma her zaman kendini geliştiren ve sevilen bir marka haline kısa süre içerisinde gelmiştir. Ürünler en üst standartlara göre hazırlanır ve hem bireysel hem de kurumsal kullanıma uygundur. Büyük bir ekibe sahiptir ve oldukça tecrübeli çalışanlara sahiptir. Brema markasının Türkiye’deki dağıtıcı firması S2000 Mutfak ve Soğutma Sistemleri’dir. Brema ürünlerinin tamamına bu dağıtıcı firma aracılığı ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Buz makineleri sistemler sürekli soğutma üzerine ayarlanmış cihazlardır. Sürekli çalışan aletler olduğu için bir grubu oldukça az enerji harcarken, gündelik kullanıma uygun olanları yüksek enerji harcar. Özellikle kurumsal yerlerde akım oranı dengelenmiştir. İstanbul bilindiği üzere oldukça kalabalık bir şehirdir. 15 milyon İstanbulluya sağlanan elektrik belli sebeplerden yüksek ya da düşük akım olarak sağlanabilir. Bu gibi durumlarda Brema arızası görülebilmektedir. Ancak ne yazık ki bu durum kullanıcı hatası olarak kabul edilir ve garanti kapsamına girmez. Bu durumlarda kendi imkanlarınız ile Brema tamiri gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu gibi sorunlar ile karşılaşmak istemiyorsanız cüzi fiyatlar karşılığında voltaj düzenleyici edinip kullanmaya başlamanız gerekmektedir. Elektronik aletler oldukça hassastır ve bakım gerektirir. Bu nedenle kullanma kılavuzunda sizlere söylenen önerileri eksiksiz uygulamanız oldukça önemlidir.

Yaşanan her türlü Brema arızasında kolaylıkla bizlere ulaşabilir ve teknik servis desteği talep edebilirsiniz. Tecrübeli ve sayıca fazla ekibimiz işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde halletmektedir. İstanbul’un her bölgesinden arayabilir ve bizde yardım talep edebilirsiniz. Sizlere verilen iletişim numaralarını haftanın her günü dilediğiniz saat arayarak aynı zamanda aklınızda kalan soru işaretlerinin de giderilmesini isteyebilirsiniz. Brema tamiri sizlere yönlendirilen ekip aracılığı ile kolayca halledilir. Yedek parça istenilen durumlarda da yedek parça temini de ekiplerimiz tarafından sizlerin uğraşmasına gerek kalmadan sağlanmaktadır. Sizleri bekletmeden sorununuzu kısa süre içerisinde çözerek en iyi hizmeti sağlamak öncelikli amacımızdır. Fiyat bilgisine de sizlere verilen iletişim numarası üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. 444 2 321 numaralı müşteri çağrı merkezimizden gün içinde bize ulaşabilir, (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan 7/24 teknik destek ve servis talep edebilirsiniz.