Frigidaire İstanbul Teknik Servisi

Frigidaire İstanbul Teknik Servisi

100 yılı aşkın süredir üretim gerçekleştiren Frigidaire, son derece kaliteli ürünler ortaya koyan bir Amerikan markasıdır. Tüm dünya genelinde yaygın olarak tercih edilen bir markadır. Ülkemizde de kullanımı gün geçtikçe artmaktadır. Bu nedenle kaliteli ve güvenli teknik servis ihtiyacı da son derece gerekli duruma gelmiştir. Uzun yıllardır Frigidaire arızaları alanında çalışan ekibimiz ile ev veya iş yerinde karşılaştığınız her türlü problemin etkili çözümü için her zaman hizmet sunmaktayız. Etkili bir şekilde problemlerin çözümü ile ilgili gereken işlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi ve etkili bir şekilde tamir işlemlerinin sonlandırılması ile üstün hizmet kalitesi için elimizden geleni yapmaktayız.

İstanbul içerisinde yaşadığınız her türlü elektrikli ev eşyasın probleminde etkili çözüm sunan firmamız, Frigidaire tamiri için gerekli olan donanıma sahip olan ekibimiz ile hizmet vermektedir. İstanbul’da yaşanan yaygın problemlerden bazıları elektrik akımı, taşıma esnasında oluşan fiziksel hasar veya cihazların elektronik devrelerinde yaşanan aksaklıklar şeklinde sıralanabilir. Elektrik akımı ile yaşanan problemlerin temelinde, usulsüz bir şekilde yapılan binalar veya eski tipteki binalar yatmaktadır. Bu gibi sorunların kökten çözülmesi için emek ve para harcanması gerekmektedir ve bu işlemler de çoğu zaman maliyetlidir. Bu nedenle ne yazık ki uzun ömürlü elektrikli ev eşyalarında problemler görülebilmektedir. Bu eşyaları uzun süre boyunca kullanabilmek için yapabilecekleriniz arasında, doğru şekilde kullanım ve arıza ile karşılaşıldığında kaliteli Frigidaire tamiri bulunmaktadır. Bu nedenle tercih edeceğiniz teknik servis önem taşımaktadır.

Elektrikli ev eşyalarında yaşanan arızalara bağlı olarak gündelik işlerinizde çeşitli aksaklıklar meydana gelebilir. Bu da son derece olumsuz bir durumdur. Bu konunun bilincinde olarak hizmet veren firmamız; kalitenin yanında aynı zamanda hızlı hizmet gerçekleştirmeyi de ön planda tutmaktadır. Bu nedenle etkili bir şekilde Frigidaire arızaları ortadan kaldırılarak, elektrikli ev eşyanız size en kısa zaman içerisinde teslim edilir. Ücret bilgilendirmesi, lokasyon, hizmet bölgeleri, taşıma hizmetleri gibi aklınıza gelebilecek her türden soru ve sorunlarınız için, telefon numaralarımız aracılığı ile bizlerle iletişim kurabilirsiniz ve her zaman anında destek alabilirsiniz. 444 2 321 numaralı müşteri çağrı merkezimizden gün içinde bize ulaşabilir, (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan 7/24 teknik destek ve servis talep edebilirsiniz.