General Electric Yetkili Servisi

General Electric Yetkili Servisi

Türkiye içerisinde 70 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren General Electric, günümüzde yaygın olarak tercih edilen çeşitli elektrikli ev eşyaları üretimi gerçekleştirmektedir. Geniş ürün yelpazesi ile birçok evde kendine yer edinmeyi başarabilmiş bir markadır. Elektrikli ev eşyalarınızı kullanırken yaşayabileceğiniz olası bütün problemler için ise teknik servisimiz, her zaman için hizmete hazırdır. Yıllar içerisinde General Electric arızaları ile karşılaşabilmeniz son derece doğaldır. Böyle bir durumda endişeye kapılmadan firmamız ile görüşme sağlayabilirsiniz. Her türden General Electric eşyanız için aynı kalitede ve üstün hızda hizmet talep edebilirsiniz. Üstün kalitede gerçekleştirilen bir arıza tamiri, arızalı eşyanın tekrar kullanıma kazandırılması ve uzun süre boyunca tekrardan kullanılabilmesine olanak tanır. Bu nedenle teknik servis son derece önemli bir noktadır.

Uzun yıllardır hizmet veren firmamız, İstanbul içerisinde son derece deneyimli bir şekilde tamirat işlemleri gerçekleştirmektedir. Eğitimli ve son derece kibar personel kadromuz ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış durumdayız. Sabit müşteri profilinin yanı sıra yeni müşteri profilleri de her zaman için firmamıza eklenerek büyümektedir. Elektrik altyapısından kaynaklı durumlarda ürünler hâlâ garanti süresi içerisinde olsa bile garanti kapsamına girmemektedir. Böyle bir durumda elektrikli ev eşyanızı, bir teknik servis aracılığı ile tamir ettirmeniz gerekecektir. Ekibimiz, eşyalarınıza son derece titiz bir şekilde yaklaşmakta ve ustalıkla problemleri ortadan kaldırmaktadır. Uzun ömürlü eşyalar başta olmak üzere her türlü probleme karşı donanımlı, General Electric tamiri konusunda tecrübeli ve uzman ekibimiz problemleri hızlı bir şekilde ortadan kaldırmaktayız.

İstanbul’un her ilçesine hizmet verme olan firmamıza dilediğiniz zaman, telefon numaramız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. 444 2 321 numaralı müşteri çağrı merkezimizden gün içinde bize ulaşabilir, (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan 7/24 teknik destek ve servis talep edebilirsiniz. Problemin büyüklüğüne göre izlenecek adımların hızlı bir şekilde ortaya koyulması ve etkili bir şekilde uygulanmasıyla, arızalı eşyanıza mümkün olduğunca kısa sürede kavuşmanız için elimizden geleni yapmaktayız. Her türden General Electric arızaları için aynı ve üstün hassasiyet ilkesiyle hareket edilmektedir. Elektrikli ev eşyalarının arızalanması, gündelik yaşamın aksamasına sebep olduğundan, General Electric tamiri için kalifiye ve uzman bir şekilde hazır bekleyen ekibimiz, bu konuda oldukça özenli çalışma göstermektedir.