Homeier İstanbul Teknik Servisi

Homeier İstanbul Teknik Servisi

Ankastre ürünleri ile ön plana çıkan Homeier, günümüzde dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren bir markadır. Elektrikli ev eşyaları alanında oldukça geniş ürün yelpazesi ve etkileyici tasarımları ile birçok kişinin beğenisi toplamayı başarabilmiştir. Türkiye’de de hazır kurulu olarak satışı gerçekleştirilen ankastre mutfak tiplerinde yaygın bir tercih edilme oranına sahiptir. Bu da beraberinde Homeier tamiri için gerekli uzman kişi ihtiyacı doğurmaktadır. Bu ihtiyacın karşılanması için emek veren firmamız, son derece tecrübeli, bilgili ve donanımlı teknik ekip servisi ile her türlü Homeier arızaları için hizmete hazırdır. Kolay bir şekilde bizimle irtibata geçerek, evde veya iş yerinde kullandığınız Homeier elektrikli ev eşyanızla ilgili problemlerin giderilmesi adına bilgi ve hizmet talep edebilirsiniz.

Eski tip apartmanlar başta olmak üzere, İstanbul içerisinde yaşanan elektrik altyapısına bağlı problemler nedeniyle, elektrikli ev eşyalarında sıklıkla problemler meydana gelmektedir. Bu problemler aynı zamanda elektrik altyapısından bağımsız olarak, dışarıdan verilen hasarlarla da meydana gelebilir. Yine benzer bir şekilde, herhangi bir sebep olmaksızın da elektrikli ev eşyaları arıza verebilmektedir. Sorunun kaynağı ne olursa olsun, Homeier tamiri için donanımlı ve profesyonel ekibimiz sayesinde, mevcut arızanın ortadan kaldırılması hızlı bir şekilde tarafımızca sağlanır. Mekanik veya elektronik sebepli her türlü problem için teknik servisimizden destek almaktan ve sorularınızı yöneltmekten çekinmeyiniz. 444 2 321 numaralı müşteri çağrı merkezimizden gün içinde bize ulaşabilir, (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan 7/24 teknik destek ve servis talep edebilirsiniz.

Elektrikli ev eşyalarının uzun süre verimli bir şekilde kullanılabilmesi için öncelikle doğru ve usulüne uygun bir şekilde kullanım gerekmektedir. Daha sonrasında düzenli olarak bakımlarının yapılması ve temiz bir şekilde kullanım gelmektedir. Tüm bunları en doğru haliyle yapsanız bile yine de Homeier arızaları meydana gelebilir. Endişe edilecek bir durum olmadığını unutmayınız ve dilediğiniz zaman bizimle irtibata geçiniz. Ücret bilgisi, ulaşım, tamir teknikleri gibi aklınıza gelebilecek her türlü soru, öneri ve şikayet için telefon numaralarımız aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. İstanbul’un her ilçesinde hizmet vermekteyiz. Geniş bir hizmet ağını kapsayan profesyonel ekibimiz ile elektrikli ev eşyalarınız için kusursuz ve kalıcı bir tamirat işlemi hedeflemekteyiz. Homeier ev eşyalarınızın verimli bir şekilde uzun süre kullanılabilmesi için gerekli hassasiyeti göstermekteyiz.