Kuppersbusch İstanbul Teknik Servisi

Kuppersbusch İstanbul Teknik Servisi

Son derece kaliteli ve şık ürünler üreten Kuppersbusch, dünya genelinde yaygın olarak faaliyet gösteren bir markadır. Türkiye’de de giderek kullanımı artmaktadır. Henüz ülkemizde yeterli Kuppersbusch teknik servisi olmaması nedeniyle, elektrikli ev eşyalarının tamirinde çeşitli problemler yaşanabilmektedir. Bu problemin ortadan kaldırılması için emek harcayan firmamız, son derece titizlikle Kuppersbusch arızaları alanında çözüm sunmaktadır. Ev tipi veya iş yeri tipi kullanım fark etmeksizin, elektrikli Kuppersbusch eşyanız ile ilgili karşılaşabileceğiniz her türlü problemde, tarafımızla iletişim kurabilirsiniz. Uzman ekibimiz ile her zaman için hizmete hazır bir şekilde sizler için çalışma sağlamaktayız. Özellikle İstanbul gibi yoğun bir şehirde, alınan teknik servisin kalitesinin ve öneminin farkındayız ve bu nedenle her zaman için üstün kalitede hizmet vermekteyiz.

Elektrikli ev eşyanızla ilgili yaşadığınız bütün problemleri, öncelikle telefon numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşarak, sözlü olarak aktarabilirsiniz. 444 2 321 numaralı müşteri çağrı merkezimizden gün içinde bize ulaşabilir, (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan 7/24 teknik destek ve servis talep edebilirsiniz. Çalışanlarımız sizinle kibar bir dille iletişim kurarlar ve soruna neden olabilecek ihtimaller hakkında bilgilendirme gerçekleştirirler. Yaşadığınız mekanik veya elektronik, her türlü arıza durumunda etkili bir Kuppersbusch tamiri için yetkili bayilerimizden destek alabilirsiniz. Kuppersbusch ürünlerinin tamiri konusunda uzmanlaşmış kadromuz ile yıllardır etkili bir şekilde hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile İstanbul’un bütün ilçelerinde güvenli bir şekilde bakım ve onarım hizmetlerini üstlenmekteyiz. İstanbul’un neresinde ikamet ederseniz edin, hızlı ve güvenli bir şekilde sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

İkamet ettiğiniz adrese mümkün olan en hızlı şekilde gelerek problemin giderilmesi adına çalışan personel kadromuz, daima en kaliteli hizmeti verebilmek adına çaba göstermektedirler. Hızlı bir şekilde Kuppersbusch tamiri, son derece önemlidir. Bunun bilincinde olan ekibimiz, Kuppersbusch arızaları ve tespiti ile ilgili oldukça hızlı bir şekilde işlem gerçekleştirmektedir. Hızlı ve güvenli bir şekilde elektrikli ev eşyanızdaki problemlerin tespiti ve tamiri sağlanmaktadır. Bu sayede mümkün olan en kısa süre içerisinde, onarılmış bir şekilde elektrikli ev eşyanızı size teslim etmekteyiz. Lojistik, hizmet bedeli, kalite vb. aklınıza gelebilecek her türlü soru için telefon numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilir ve anında bilgi alabilirsiniz. Dilediğiniz her zaman bizimle iletişim kurabilirsiniz.