Miele İstanbul Teknik Servisi

Miele İstanbul Teknik Servisi

Miele markası ülkemizde de sayısız insana ulaşmış ve hem uzun ömürlü hem kaliteli ürünleri ile sayısız müşteriyi memnun etmiş öncü bir markadır. 1899 yılında kurulan bu marka ‘’daima daha iyi’’ sloganı ile sizlere hizmet vermektedir. Bu vaadinde başarılı olan marka 120 yıldır her zaman daha iyi ürünleri ile kullanıcıların sevgisini kazanmıştır. Elektronik ev aletlerinin uzun ömürlü ve sağlam olması en çok aranan özelliktir. Özellikle bu markaya ait beyaz eşyalar sizi yarı yolda bırakmaz ve uzun yıllar kullanılabilir. Marka aynı zamanda garanti kapsamında gerçekleşen birçok sorunu da kendi uzman ekipleri aracılığı ile çözmektedir. Ancak buna rağmen yaşanan belli Miele arızaları karşımıza çıkmaktadır.

Garanti kapsamına giren hatalar kullanıcı hatalarını kapsamaz. Dilerseniz kullanıcı hataları başlığı ile anılan bu sorunlara birlikte bakabiliriz. İstanbul Avrupa’nın en kalabalık şehirlerinden biridir. 15 milyon İstanbullu küçücük bir şehirde yaşamaktadır. Bu nedenle de akım düzensizliği sorunları ile karşı karşıya kalınmaktadır. Sık sık bizlere de gelen bu Miele arızaları ne yazık ki garanti kapsamına girmez. Sizlere sunacağımız voltaj düzenleyici aletleri bizlerden de talep edebilirsiniz. Böylelikle cihazınıza gelen akım düzenlenmiş olur ve olası bir Miele tamiri konusunda yardım ihtiyacınız yok olur. Bir diğer kullanıcı hatası durumu ise elektronik cihazları dinlendirmeden çalıştırmaktır. Elektronik aletler oldukça sağlam olmakla birlikte elektrik konusundaki mekanizmaları da son derece hassastır. Bu nedenle cihazları arka arkaya çalıştırmamalı ve sizlere söylenilen süreden fazla aralıksız kullanmamalısınız. Elektronik cihazlar soğuduktan sonra ancak tekrar kullanılmalıdır.

Yukarıda söylenilen problemler ve bunun dışında kalan her sorun için bizleri rahatlıkla arayabilir ve Miele tamiri talep edebilirsiniz. 444 2 321 numaralı müşteri çağrı merkezimizden gün içinde bize ulaşabilir, (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan 7/24 teknik destek ve servis talep edebilirsiniz. İstanbul’un her noktasına hizmet götürmekteyiz. Sayıca fazla olan ailemiz sayesinde işlemleriniz aksamadan hızlı bir şekilde halledilir. Aynı zamanda kullandığımız elektronik ev araç ve gereçlerin hem parçaları hem de muadilleri tarafımızca kolayca sizlere sağlanmaktadır. Dileğiniz saatte bizleri arayarak ulaşabilir ve teknik servis talep edebilir hem de yalnızca merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Fiyat bilgisi için de sizlere verilen telefon numarasını arayarak öğrenebilirsiniz.