Neff İstanbul Teknik Servisi

Neff İstanbul Teknik Servisi

1877 yılında kurulan Neff, son derece kaliteli ürünler üreten bir elektrikli ev eşyası üreticisidir. Günümüzde ileri teknoloji kullanarak üretim gerçekleştirmektedir. Üstün kalitede ürün yelpazesi ile ülkemizde birçok kişi tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir. Elektrikli ev eşyalarının tamamında, çeşitli problem ortaya çıkabilmektedir. Zaman içerisinde bozulan ve arızalanan ürünleriniz için ise teknik servis ekibimiz her zaman için hazır bir şekilde beklemektedir. Ev içerisinde yaşanan çeşitli problemlerden dolayı, ev eşyalarında da çok çeşitli sorunlar görülebilmektedir. Her türden Neff arızaları için bize ulaşabilirsiniz. Elektrik aksamı veya elektronik kaynaklı sorunlardan mekanik sorunlara kadar geniş bir yelpazede, bütün sorunlar için anında ve etkili bir şekilde hizmet sunulmaktadır.

Kullandığınız elektrikli ev eşyası hangi tipte olursa olsun, deneyimli kadromuz problemin çözümü ile ilgili yeterli donanıma sahiptir. Beyaz eşyalar başta olmak üzere her ürün kategorisinde yapılabilecek en verimli hizmeti sunmaktayız. Eğitime ve kaliteye önem veren şirket vizyonumuz ile her zaman hizmetinizdeyiz. İlk bilgilendirme, tamir ve tamir sonrası adımların hepsinde gönül rahatlığı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzun yıllar kullanılabilen elektrikli ev eşyalarını verimli bir şekilde kullanabilmeniz adına bakım, tamir ve onarım son derece önemlidir. Bunun bilinciyle hareket eden profesyonel ekibimiz ile İstanbul’un her ilçesine Neff tamiri hizmet vermekteyiz. Her türden elektrikli ev eşyanız için firmamıza başvurabilirsiniz. 444 2 321 numaralı müşteri çağrı merkezimizden gün içinde bize ulaşabilir, (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan 7/24 teknik destek ve servis talep edebilirsiniz.

Hızlı ve kaliteli hizmet anlayışımız ile elektrikli beyaz eşyalarınız için en üstün teknik desteği sunmaktayız. Kolay erişim, hızlı ve profesyonel Neff tamiri ekibimiz ve geniş hizmet alanımız ile her zaman için problemlerinizi halletmek için elimizden geleni yapmaktayız. Uzun yıllardır Neff arızaları konusunda hizmet veren tecrübeli ekibimiz, mümkün olan en hızlı süre içerisinde elektrikli ev eşyanızın tamirini sağlar ve eşyanızı size güvenli bir şekilde ulaştırır. Elektronik eşyanızın kalitesi ne olursa olsun, unutmayın ki zaman içerisinde arızalanması son derece doğaldır. Bu nedenle olası bir arıza durumunda paniğe kapılmadan, karşılaştığınız bütün problemler için bizi dilediğiniz zaman telefon numaramız aracılığı ile anında ulaşabilirsiniz. Teknik servis sistemimiz ve fiyatlandırmalarımız ile ilgili detaylı bilgi verebilirsiniz.