Projeksiyon Tamiri

Projeksiyon cihazları günümüzde yoğunlukla eğitim sektöründe rastlanmış olsa da kurumlardan tutun eğlence sektörüne kadar bir çok noktada aktif olarak kullanılmaktadır. Projeksiyon cihazları ışığı yansıtma prensibine dayalı görüntü yansıtma cihazlarıdır. Yaygın olarak karşımıza okullarda ve okullardaki akıllı tahtaların genelinde çıkmaktadır. Bunların yanı sıra şirketlerin ve devlet dairelerinin toplantı salonlarından tutun eğlence sektörünün içerisinde bir çok yerde rastlanabilmektedir.

projeksiyon

Projeksiyon Teknik Servis

Projeksiyonlar oldukça aktif kullanılan cihazlardır. Bu kadar aktif kullanımlı elektronik cihazlar kullanımdan kaynaklı arızaları beraberinde getirmektedir. “Projeksiyon arızalarını en aza indirmek için ne yapmalıyım?” sorusunun yanıtı; projeksiyon cihazları çok aktif kullanılan cihazlar oldukları için her elektronik cihaz gibi periyodik bakımlara ihtiyaç duymaktadırlar. Yıllık ve 6 aylık periyotlarda projensiyonların optik bakımı yaptırılmalıdır. Bunun yanı sıra lamba, filtre saatleri ve lamba içleri, filtre içleri kontrolden geçirilmelidir. Bu periyodik bakımlar projeksiyon cihazlarınızda oluşabilecek arızaları en aza indirmektedir. Bu noktalarda projeksiyon teknik servisleri devreye girmektedir.

projeksiyon tamiri

Biz Wonttech markası olarak yılların tecrübesi ve yetkin personelimiz ile projeksiyon cihazlarınızı yüksek teknoloji ürünü teknik laboratuvarımızda, profesyonel cihazlarımız ile projeksiyon bakımı ve projeksiyon tamiri hizmetlerini sağlamaktayız. Projeksiyon teknik servisimize gelen projeksiyon cihazı için arıza tespit ücreti almıyoruz. Sizlere en kaliteli hizmeti sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.