Siemens İstanbul Teknik Servisi

Beyaz eşya kullanımı hayatı kolaylaştıran bir unsur olarak herkesin hayatında önemli bir yere sahiptir. Beyaz eşya kullanımı ile birlikte ortaya çıkan problemlerin çözümünde ise firmamız, size destek vermek üzere her zaman hazır bir şekilde beklemektedir. Kullandığınız Siemens ürünlerde meydana gelen her türlü aksaklık için bizleri kolayca arayabilir ve yardım talep edebilirsiniz. İstanbul’un her noktasına ulaşan sistemimiz sayesinde problemlerinizi kısa süre içerisinde çözmeyi hedefliyoruz. Siemens arızaları her türlü elektronik üründe sizlere destek sağlayabilmekteyiz. Tarafımızca Siemens tamiri kısa süre içerisinde çözülmektedir.

Bilindiği üzere Siemens oldukça köklü ve kaliteli bir markadır. Sizlere sunulan garanti kapsamı dışında belli aksaklıklar meydana gelebilmektedir. Bu aksaklıkların birçoğu evlerinizde olan akım bozukluklarından kaynaklanmaktadır. Gelişen yapılara elektrik sağlamak eskisinden çok daha zor bir olgudur. Bu nedenle de akımın değişkenlik göstermesi elektronik cihazlarda problemlere sebebiyet verebilmektedir. Kullandığınız elektronik eşyaları kullanmadığınız anlarda fişe takılı bırakmamak büyük ölçüde yaşanan sorunları azaltmaktadır. Yalnızca voltaj sorununu ortadan kaldırdığınızda bütün problemleriniz çözülmüş olmayabilir. Bazı elektronik cihazla belli aralıklar ile çalıştırılmalıdır. Örneğin el blenderı kullandığınız dakikalarda kullandığınız sürenin iki katı dinlendirmeniz gerekmektedir. Sizlere tavsiyemiz yüksek güç harcayan makinelerde 10 ile 15 saniye arasında kullandıktan sonra yaklaşık bir dakika dinlendirmenizi önermekteyiz. Yüksek enerji harcayan makinelerde fazla ısınma sorunu nedeniyle cihazın motorunda yanma meydana gelebilir.

Yukarıda bahsedilen Siemens arızaları konularında gereken işlemler kolayca halledilmektedir. Sizlere sunduğumuz Siemens tamiri işlemi için gerekli olan yedek parçaların tamamı tarafımızca sağlanmakta ve aksama olmadan işlemleriniz hızlı bir şekilde halledilmektedir. Haftanın her günü ve her saati bizleri arayabileceğiniz telefon numarasından dilerseniz teknik servis talep edebilir ya da telefon üzerinden sorularınızı sorabilirsiniz. Kalabalık ekibimiz sayesinde olabildiğince hızlı bir şekilde sizlerin yardımına koşar ve ürünlerinizi eskisinden daha sağlam bir şekilde sizlere teslim edebiliriz. Aklınıza takılan her soruyu kolayca sorabileceğiniz sistemimiz sayesinde uzun yıllardır sizlere severek hizmet vermekteyiz. Bir telefon uzağınızda olduğumuz bu sistemde silerseniz adresimize de gelerek yardım talep edebilirsiniz. Ücret bilgisi için lütfen arayınız. 444 2 321 numaralı müşteri çağrı merkezimizden gün içinde bize ulaşabilir, (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan 7/24 teknik destek ve servis talep edebilirsiniz.