Smeg İstanbul Teknik Servisi

Smeg İstanbul Teknik Servisi

1948 yılında İtalya’da kurulan Smeg, günümüzde tüm dünyada ve ülkemizde yaygın olarak tercih edilen bir markadır. Özellikle nostaljik tarzda ürettiği ürünler ile dikkat çekmektedir. Kullandığınız elektrikli ev eşyaları, her ne kadar üstün kalitede olsalar da zaman içerisinde çeşitli problemlerle karşılaşabilirler. Elektrik kaynaklı problemler başta olmak üzere ülkemizde yaygın olarak görülen Smeg arızaları ve çözümü için firmamız her zaman hizmete hazırdır. Elektrikli ev eşyalarınızla ilgili karşılaştığınız her türlü problem için tarafımızla iletişime geçebilirsiniz. Elektrikli ev eşyalarının uzun ömürlü kullanılabilmesi için öncelikle uygun bir şekilde kullanım sağlanmalıdır. Ek olarak da, herhangi bir problemle karşılaşıldığında, kaliteli ve yine uygun koşullarda tamir, bakım ve onarım işlemleri sağlanmalıdır. Bu şekilde özenli kullanım sağladığınızda elektrikli ev eşyalarınızı çok daha uzun süre verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ev veya iş yeri içerisinde kullanılan eşyaların ömürlerinin uzun olması, kullanıcıya ve kullanılan ortama bağlıdır. En başta titiz kullanım son derece önemlidir. Unutulmaması gereken nokta şudur ki siz ne kadar özenli davranırsanız davranın, kullanıcı hatasına bağlı olmayan sebeplerden dolayı da elektrikli ev eşyalarınızda arızalanmalar meydana gelebilmektedir. Arıza, her türlü elektronik ve mekanik eşyanın doğası gereği yaşanan bir durumdur. Problemin kaynağında tespit ve çözüm ilkesi ile hareket eden ekibimiz, elektrikli ev eşyanızı verimli ve uzun süre boyunca kullanabilmeniz için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yıllardır aktif çalışan, Smeg arızaları ve Smeg tamiri konularında uzmanlaşmış ekibimiz sayesinde etkili bir şekilde teknik servis desteği alabilirsiniz. 444 2 321 numaralı müşteri çağrı merkezimizden gün içinde bize ulaşabilir, (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan 7/24 teknik destek ve servis talep edebilirsiniz.

Yaşadığınız problemle ilgili, öncelikli olarak bizimle telefon aracılığı ile iletişim kurulmasını önermekteyiz. Telefonda yaşadığınız sorunu detaylı bir şekilde çalışanlarımıza aktarabilirsiniz. Problemin derecesine göre izlenebilecek yollar hakkında detaylı bilgilendirme edinebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, elektrikli ev eşyanıza en hızlı şekilde kavuşabilmeniz adına son derece hızlı bir şekilde Smeg tamiri gerçekleştirmektedir. Ortaya çıkan problemin kaynağının tespit edilmesi, problemin giderilmesi ve son kontrollerin tamamlanması aşamalarından oluşan tamir ve bakım hizmetlerimiz sayesinde en etkili şekilde elektrikli ev eşyalarınızı güvenle emanet edebilirsiniz. İstanbul’un her ilçesinden, yaşadığınız bütün Smeg problemleri ile ilgili bize ulaşabilirsiniz.