Sub-Zero İstanbul Yetkili Servisi

Sub-Zero İstanbul Yetkili Servisi

Dayanıklı ve tasarım ürünleri ile dikkat çeken Sub-Zero, tüm dünya genelinde ve Türkiye’de yaygın olarak tercih edilen bir elektrikli ev eşyası markasıdır. Genellikle ürettiği beyaz eşyalar ile ön plana çıkmaktadır. Ev tipi ve iş yeri tipi olarak çeşitli kullanım alanlarına sahip ürün yelpazesi ile beğeni toplayan bu marka, ülkemizde hazır kurulu olarak teslim edilen mutfak tiplerinde de yaygın olarak tercih edilmektedir. Kullanımı arttıkça, ihtiyaç duyulan teknik servis de dolaylı olarak artmaktadır. Profesyonel ekiplere ve kaliteli hizmete duyulan ihtiyacın karşılanması adına çalışma gerçekleştiren firmamız, Sub-Zero arızaları alanında uzman bir kadro ile hizmetinizdedir. Kayıtlı, hızlı ve güvenilir işlem yapma prensibi ile çalışma hayatına devam eden firmamıza dilediğiniz zaman başvurabilirsiniz. Gerekli görüşmeleri sağlayarak, her türden Sub-Zero tamiri için teknik ekibimizi talep edebilirsiniz.

Zaman içerisinde, cihazınız ne kadar kaliteli olursa olsun, arızalanma ihtimali her zaman bulunmaktadır. Kullanıcı hatasından kaynaklı veya tamamen kullanıcıdan bağımsız birçok farklı hata türü bulunmaktadır. Olası tüm problemlerde ustalıkla çalışan ekibimiz, sizlere güler yüzlü ve kaliteli hizmet vermek için elinden geleni yapmaktadır. Sorunların yaşanma ihtimalini azaltmak için bulunduğunuz binanın altyapısının kuvvetli ve stabil olması gerekmektedir. Her ne sebepten olursa olsun, ekip arkadaşlarımız problemin kaynağını tespit ederek, öncelikle siz müşterilerimize anlaşılır bir dille problemi aktarmaktadırlar. Daha sonrasında da profesyonel bir şekilde sorunun çözümü gerçekleştirilir.

Sub-Zero ev eşyaları, uzun süreli kullanım için tasarlanmışlardır. Bu nedenle Sub-Zero tamiri için sizinle ilgilenecek olan ekibimiz, kalıcı ve güvenli tamirat işlemini esas almaktadır. Bu şekilde üründe meydana gelen problemin tekrarlanmaması için gerekli koşullar oluşturulur ve sağlıklı bir şekilde kullanım sağlanır. Elektrikli ev eşyalarında yaşanan arızalar, gündelik işlerin olumsuz bir şekilde aksamasına neden olmaktadır. Bunun bilincinde olan firmamız çalışanları, etkili bir şekilde gündelik işlerinize devam edebilmeniz adına son derece hızlı ve güvenilir bir şekilde işlem gerçekleştirmektedirler. Ön bilgilendirme, ödeme işlemleri gibi her türlü konu için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sorunun kaynağının belirlenmesinde güler yüzlü personelimiz ile sözlü iletişim kurabilirsiniz. 444 2 321 numaralı müşteri çağrı merkezimizden gün içinde bize ulaşabilir, (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan 7/24 teknik destek ve servis talep edebilirsiniz.